SEAM-50-01-S-08-2-RA
pregled izdelka
Številka dela: SEAM-50-01-S-08-2-RA
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEAM-50-01-S-08-2-RA
Številka dela SEAM-50-01-S-08-2-RA Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis SEAM .050 PITCH TERMINAL ARRAY A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2631 pcs Podatkovni list
Serija SEARAY™ SEAM Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 8
Število pozicij 400 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.411" (10.45mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 400 Position Connector High Density Array, Male Surface Mount, Right Angle Gold