SEAM-50-03.5-SM-10-2-A-K-TR
pregled izdelka
Številka dela: SEAM-50-03.5-SM-10-2-A-K-TR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEAM-50-03.5-SM-10-2-A-K-TR
Številka dela SEAM-50-03.5-SM-10-2-A-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis SEAM .050 PITCH TERMINAL ARRAY A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4199 pcs Podatkovni list
Serija SEARAY™ SEAM Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 10
Število pozicij 500 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 8.5mm, 9.5mm, 10mm, 11mm, 11.5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.240" (6.10mm)
Lastnosti Board Guide, Pick and Place natančen opis 500 Position Connector High Density Array, Male Surface Mount Gold