SEAM8-40-S05.0-S-10-2-K
pregled izdelka
Številka dela: SEAM8-40-S05.0-S-10-2-K
  • Sporočilo
Specifikacije SEAM8-40-S05.0-S-10-2-K
Številka dela SEAM8-40-S05.0-S-10-2-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM PITCH TERMINAL ARRAY ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3360 pcs Podatkovni list
Serija SEARAY™ SEAM Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 10
Število pozicij 400 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.297" (7.54mm)
Lastnosti Board Guide, Pick and Place natančen opis 400 Position Connector High Density Array, Male Surface Mount Gold