SFMC-127-L1-FM-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFMC-127-L1-FM-D
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' X .050 CUTTABLE SOCKET ST
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFMC-127-L1-FM-D
Številka dela SFMC-127-L1-FM-D Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' X .050 CUTTABLE SOCKET ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija Tiger Eye™ SFMC
Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 54 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.180" (4.57mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 54 Position Receptacle Connector Through Hole Trenutna ocena 2.9A per Contact
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Beryllium Copper Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)