SFSD-05-28-G-03.26-D-NDS
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-05-28-G-03.26-D-NDS
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-05-28-G-03.26-D-NDS
Številka dela SFSD-05-28-G-03.26-D-NDS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14292 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 10 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.272' (82.80mm, 3.26") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.272' (82.80mm, 3.26")