SFSD-05-28-H-03.94-DR-NUS
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-05-28-H-03.94-DR-NUS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-05-28-H-03.94-DR-NUS
Številka dela SFSD-05-28-H-03.94-DR-NUS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11998 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 10 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.328' (100.08mm, 3.94") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.328' (100.08mm, 3.94")