SFSD-05-30-G-07.26-S
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-05-30-G-07.26-S
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-05-30-G-07.26-S
Številka dela SFSD-05-30-G-07.26-S Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25124 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 10 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.605' (184.40mm, 7.26") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.605' (184.40mm, 7.26")