SFSD-06-28-F-12.00-D-NDS
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-06-28-F-12.00-D-NDS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-06-28-F-12.00-D-NDS
Številka dela SFSD-06-28-F-12.00-D-NDS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12688 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 12 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 1.00' (304.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.00' (304.80mm)