SFSD-07-28-H-10.00-DR-NUS
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-07-28-H-10.00-DR-NUS
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-07-28-H-10.00-DR-NUS
Številka dela SFSD-07-28-H-10.00-DR-NUS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9783 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 14 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.833' (254.00mm, 10.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")