SFSD-07-30-G-03.25-D-NUX
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-07-30-G-03.25-D-NUX
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-07-30-G-03.25-D-NUX
Številka dela SFSD-07-30-G-03.25-D-NUX Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12455 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 14 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.271' (82.55mm, 3.25") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.271' (82.55mm, 3.25")