SFSD-08-28-G-03.93-D-NUS
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-08-28-G-03.93-D-NUS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-08-28-G-03.93-D-NUS
Številka dela SFSD-08-28-G-03.93-D-NUS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9641 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 16 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.327' (99.82mm, 3.93") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.327' (99.82mm, 3.93")