SFSD-10-28-G-03.50-SR
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-10-28-G-03.50-SR
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-10-28-G-03.50-SR
Številka dela SFSD-10-28-G-03.50-SR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15240 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 20 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.292' (88.90mm, 3.50") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.292' (88.90mm, 3.50")