SFSD-10-28-G-12.50-DL-NUS
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-10-28-G-12.50-DL-NUS
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-10-28-G-12.50-DL-NUS
Številka dela SFSD-10-28-G-12.50-DL-NUS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8888 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 20 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 1.04' (317.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Friction Lock, Polarizing Key natančen opis 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.04' (317.50mm)