SFSD-10-30-G-03.25-DR-NDS
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-10-30-G-03.25-DR-NDS
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-10-30-G-03.25-DR-NDS
Številka dela SFSD-10-30-G-03.25-DR-NDS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10844 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 20 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.271' (82.55mm, 3.25") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.271' (82.55mm, 3.25")