SFSD-10-30-G-16.50-DR-NDX
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-10-30-G-16.50-DR-NDX
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-10-30-G-16.50-DR-NDX
Številka dela SFSD-10-30-G-16.50-DR-NDX Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8329 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 20 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 1.38' (419.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.38' (419.10mm)