SFSD-20-28-H-07.87-D-NDX
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-20-28-H-07.87-D-NDX
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-20-28-H-07.87-D-NDX
Številka dela SFSD-20-28-H-07.87-D-NDX Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5695 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 40 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.656' (199.90mm, 7.87") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.656' (199.90mm, 7.87")