SFSD-20-30-G-06.10-D-NDX
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-20-30-G-06.10-D-NDX
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-20-30-G-06.10-D-NDX
Številka dela SFSD-20-30-G-06.10-D-NDX Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8160 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 40 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.508' (154.94mm, 6.10") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.508' (154.94mm, 6.10")