SFSD-20-30-H-03.25-S
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-20-30-H-03.25-S
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-20-30-H-03.25-S
Številka dela SFSD-20-30-H-03.25-S Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9878 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 40 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.271' (82.55mm, 3.25") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.271' (82.55mm, 3.25")