SFSD-25-30-H-07.90-SR
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-25-30-H-07.90-SR
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-25-30-H-07.90-SR
Številka dela SFSD-25-30-H-07.90-SR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6307 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 50 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.658' (200.66mm, 7.90") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.658' (200.66mm, 7.90")