SFSD-35-30-G-11.00-DR-NUS
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-35-30-G-11.00-DR-NUS
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-35-30-G-11.00-DR-NUS
Številka dela SFSD-35-30-G-11.00-DR-NUS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3432 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 70 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.917' (279.40mm, 11.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 70 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.917' (279.40mm, 11.00")