SFSD-40-30-H-31.50-D-NUS
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-40-30-H-31.50-D-NUS
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-40-30-H-31.50-D-NUS
Številka dela SFSD-40-30-H-31.50-D-NUS Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2489 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 80 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 2.63' (800.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 80 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 2.63' (800.10mm)