SFSD-50-28-G-28.00-SR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-50-28-G-28.00-SR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-50-28-G-28.00-SR
Številka dela SFSD-50-28-G-28.00-SR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4454 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 100 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 2.33' (711.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 100 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.33' (711.20mm)