SL-132-TT-11
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SL-132-TT-11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SL-132-TT-11
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT .100" 32POS TIN PCB
Podatkovni listi: 1.SL-132-TT-11.pdf2.SL-132-TT-11.pdf3.SL-132-TT-11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SL-132-TT-11
Številka dela SL-132-TT-11 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN RCPT .100" 32POS TIN PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58008 pcs Podatkovni list 1.SL-132-TT-11.pdf2.SL-132-TT-11.pdf3.SL-132-TT-11.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija SL
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Druga imena SAM1109-32
SL132TT11
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 32
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.132" (3.35mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Beryllium Copper
Dolžina stika - post 0.108" (2.75mm) Stik s fino debelino - post -