SMM-105-02-F-D-10-K-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMM-105-02-F-D-10-K-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM SOCKET STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMM-105-02-F-D-10-K-TR
Številka dela SMM-105-02-F-D-10-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 51385 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 350VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija Tiger Eye™ SMM
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 9
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Višina izolacije 0.140" (3.56mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Pick and Place
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Receptacle Connector Surface Mount
Trenutna ocena 3.2A per Contact Vrsta kontakta Female Socket