SMM-119-01-S-S-19
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMM-119-01-S-S-19
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM SOCKET STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMM-119-01-S-S-19
Številka dela SMM-119-01-S-S-19 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 17942 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 350VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija Tiger Eye™ SMM
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij 18
Število pozicij 19 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Višina izolacije 0.140" (3.56mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 19 Position Receptacle Connector Through Hole
Trenutna ocena 3.2A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Beryllium Copper
Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 30.0µin (0.76µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMM-119-01-S-D
SMM-119-01-S-D
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM SOCKET STRIPS
Na zalogi: 13331 pcs
Prenesi:
RFQ
SMM-119-01-S-S
SMM-119-01-S-S
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM SOCKET STRIPS