SQT-122-01-F-D-RA-044
pregled izdelka
Številka dela: SQT-122-01-F-D-RA-044
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM SOCKET STRIPS
  • Sporočilo
Specifikacije SQT-122-01-F-D-RA-044
Številka dela SQT-122-01-F-D-RA-044 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14252 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 450VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija SQT
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 43
Število pozicij 44 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.157" (4.00mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 44 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 5.1A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje Flash
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQT-122-01-F-D-RA-007
SQT-122-01-F-D-RA-007
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM SOCKET STRIPS
Na zalogi: 16105 pcs
Prenesi:
RFQ
SQT-122-01-F-D-RA-001
SQT-122-01-F-D-RA-001
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM SOCKET STRIPS
Na zalogi: 14277 pcs
Prenesi:
RFQ
SQT-122-01-F-D-RA
SQT-122-01-F-D-RA
Opis: 2MM SOCKET STRIPS