SQT-125-01-F-D-025
pregled izdelka
Številka dela: SQT-125-01-F-D-025
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM SOCKET STRIPS
  • Sporočilo
Specifikacije SQT-125-01-F-D-025
Številka dela SQT-125-01-F-D-025 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16419 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 450VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija SQT
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 49
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.250" (6.35mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 50 Position Receptacle Connector Through Hole Trenutna ocena 5.1A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm)