SSM-125-S-DV-050-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSM-125-S-DV-050-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025 SOCKET STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSM-125-S-DV-050-P
Številka dela SSM-125-S-DV-050-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9247 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 405VAC, 572VDC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija SSM
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 49
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.290" (7.37mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 50 Position Receptacle, Pass Through Connector Surface Mount Trenutna ocena 5.2A per Contact