SSQ-110-01-T-D-020
pregled izdelka
Številka dela: SSQ-110-01-T-D-020
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM SOCKET STRIPS
  • Sporočilo
Specifikacije SSQ-110-01-T-D-020
Številka dela SSQ-110-01-T-D-020 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35949 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 550VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija SSQ
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 19
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.335" (8.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 20 Position Receptacle Connector Through Hole Trenutna ocena 6.3A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.104" (2.64mm)