STMM-120-02-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
STMM-120-02-S-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STMM-120-02-S-D
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM TERMINAL STRIPS
Podatkovni listi: 1.STMM-120-02-S-D.pdf2.STMM-120-02-S-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STMM-120-02-S-D
Številka dela STMM-120-02-S-D Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9726 pcs Podatkovni list 1.STMM-120-02-S-D.pdf2.STMM-120-02-S-D.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Flex Stack, STMM Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta 0.302" (7.67mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.190" (4.83mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 30.0µin (0.76µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STMM-120-02-S-D-SM-K-TR
STMM-120-02-S-D-SM-K-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM TERMINAL STRIPS
Na zalogi: 10570 pcs
Prenesi:
RFQ
STMM-120-02-L-D-SM-LC-K-TR
STMM-120-02-L-D-SM-LC-K-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM TERMINAL STRIPS
Na zalogi: 13707 pcs
Prenesi:
RFQ
STMM-120-02-S-D-RA-01
STMM-120-02-S-D-RA-01
Opis: 2MM TERMINAL STRIPS
STMM-120-02-L-D-SM-LC
STMM-120-02-L-D-SM-LC
Opis: 2MM TERMINAL STRIPS
STMM-120-02-S-D-P
STMM-120-02-S-D-P
Opis: 2MM TERMINAL STRIPS