T1M-18-GF-S-V-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1M-18-GF-S-V-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka T1M 1MM TERMINAL STRIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T1M-18-GF-S-V-K
Številka dela T1M-18-GF-S-V-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis T1M 1MM TERMINAL STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27210 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 250VAC, 353VDC Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija T1M Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 18 Tip montaže -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije -
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header 18 position 0.039" (1.00mm) Trenutna ocena 3.3A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post 3.00µin (0.076µm)
Končna debelina - parjenje 3.00µin (0.076µm) Stopite v stik - konec Gold
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T1M-18-T-S-V-K-TR
T1M-18-T-S-V-K-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: T1M 1MM TERMINAL STRIP
Na zalogi: 51038 pcs
Prenesi:
RFQ
T1M-18-GF-S-V-K-TR
T1M-18-GF-S-V-K-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: T1M 1MM TERMINAL STRIP