TCMD-08-S-12.00-01
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TCMD-08-S-12.00-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCMD-08-S-12.00-01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CABLE ASSEM 2MM 16PS SGL END 12"
Podatkovni listi: 1.TCMD-08-S-12.00-01.pdf2.TCMD-08-S-12.00-01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCMD-08-S-12.00-01
Številka dela TCMD-08-S-12.00-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CABLE ASSEM 2MM 16PS SGL END 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13829 pcs Podatkovni list 1.TCMD-08-S-12.00-01.pdf2.TCMD-08-S-12.00-01.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCMD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Druga imena SAM8297
Število vrstic 2 Število pozicij 16
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 1.00' (304.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 16 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Cable 1.00' (304.80mm) Stopite v stik s finišno debelino -