TCSD-02-S-05.90-01
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-02-S-05.90-01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-02-S-05.90-01
Številka dela TCSD-02-S-05.90-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20427 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.492' (149.86mm, 5.90") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.492' (149.86mm, 5.90")