TCSD-03-D-06.50-01
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-03-D-06.50-01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-03-D-06.50-01
Številka dela TCSD-03-D-06.50-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16026 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.542' (165.10mm, 6.50") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.542' (165.10mm, 6.50")