TCSD-05-D-03.50-01
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-05-D-03.50-01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-05-D-03.50-01
Številka dela TCSD-05-D-03.50-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11096 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 10 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.292' (88.90mm, 3.50") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.292' (88.90mm, 3.50")
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-05-D-03.50-01-F-N-R
TCSD-05-D-03.50-01-F-N-R
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 12941 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-05-D-03.40-01-N-R
TCSD-05-D-03.40-01-N-R
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 9657 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-05-D-03.50-01-F-R
TCSD-05-D-03.50-01-F-R
TCSD-05-D-03.35-01-F-N-R
TCSD-05-D-03.35-01-F-N-R
TCSD-05-D-03.50-01-F
TCSD-05-D-03.50-01-F
TCSD-05-D-03.50-01-F-N
TCSD-05-D-03.50-01-F-N
TCSD-05-D-03.40-01-N
TCSD-05-D-03.40-01-N
TCSD-05-D-03.50-01-F-N-RW-R
TCSD-05-D-03.50-01-F-N-RW-R
TCSD-05-D-03.50-01-F-N-RW
TCSD-05-D-03.50-01-F-N-RW
TCSD-05-D-03.35-01-F-N
TCSD-05-D-03.35-01-F-N
TCSD-05-D-03.35-01-F-P01-R
TCSD-05-D-03.35-01-F-P01-R
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika