TCSD-07-D-11.81-01
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-07-D-11.81-01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-07-D-11.81-01
Številka dela TCSD-07-D-11.81-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13274 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 14 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.984' (300.00mm, 11.81") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81")
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-07-D-11.81-01-F-N
TCSD-07-D-11.81-01-F-N
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 12624 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-07-D-11.81-01-F
TCSD-07-D-11.81-01-F
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 11540 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-07-D-11.02-01-F-N-R
TCSD-07-D-11.02-01-F-N-R
TCSD-07-D-11.81-01-F-RN1
TCSD-07-D-11.81-01-F-RN1