TCSD-07-S-10.00-01-N-SR
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-07-S-10.00-01-N-SR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-07-S-10.00-01-N-SR
Številka dela TCSD-07-S-10.00-01-N-SR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10636 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 14 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.833' (254.00mm, 10.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key, Strain Relief natančen opis 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.833' (254.00mm, 10.00")
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Cable Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-07-S-10.00-01-F-N
TCSD-07-S-10.00-01-F-N
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 16171 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-07-S-10.00-01-N-P07
TCSD-07-S-10.00-01-N-P07
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 11301 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-07-S-10.00-01
TCSD-07-S-10.00-01