TCSD-08-D-02.75-01-F
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-08-D-02.75-01-F
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-08-D-02.75-01-F
Številka dela TCSD-08-D-02.75-01-F Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16139 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 16 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.229' (69.85mm, 2.75") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.229' (69.85mm, 2.75")
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-08-D-02.60-01-F-N
TCSD-08-D-02.60-01-F-N
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 12432 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-08-D-02.75-01-F-P14-R
TCSD-08-D-02.75-01-F-P14-R
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 20217 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-08-D-02.52-01-F-N-P01
TCSD-08-D-02.52-01-F-N-P01
TCSD-08-D-02.75-01
TCSD-08-D-02.75-01
TCSD-08-D-02.75-01-F-N
TCSD-08-D-02.75-01-F-N
TCSD-08-D-02.75-01-F-P14
TCSD-08-D-02.75-01-F-P14
TCSD-08-D-02.60-01-F
TCSD-08-D-02.60-01-F
TCSD-08-D-02.75-01-F-R
TCSD-08-D-02.75-01-F-R