TCSD-08-S-02.02-01-F-N-P05
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-08-S-02.02-01-F-N-P05
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-08-S-02.02-01-F-N-P05
Številka dela TCSD-08-S-02.02-01-F-N-P05 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16024 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 16 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.168' (51.31mm, 2.02") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.168' (51.31mm, 2.02")
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Cable Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-08-S-02.00-01-N-P15
TCSD-08-S-02.00-01-N-P15
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 16266 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-08-S-02.02-01-F-N-P10
TCSD-08-S-02.02-01-F-N-P10
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 19981 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-08-S-02.02-01-F-N
TCSD-08-S-02.02-01-F-N