TCSD-10-D-03.15-01-N-R
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-10-D-03.15-01-N-R
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-10-D-03.15-01-N-R
Številka dela TCSD-10-D-03.15-01-N-R Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11265 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 20 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.262' (80.00mm, 3.15") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.262' (80.00mm, 3.15")
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket, Reversed Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-10-D-03.15-01-F
TCSD-10-D-03.15-01-F
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 12368 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-10-D-03.25-01-F-R
TCSD-10-D-03.25-01-F-R
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 12549 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-10-D-03.15-01-N
TCSD-10-D-03.15-01-N