TCSD-10-D-07.88-01-F-N-SR
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-10-D-07.88-01-F-N-SR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-10-D-07.88-01-F-N-SR
Številka dela TCSD-10-D-07.88-01-F-N-SR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11735 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 20 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.657' (200.15mm, 7.88") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key, Strain Relief natančen opis 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.657' (200.15mm, 7.88")