TCSD-15-D-03.50-01-F-R
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-15-D-03.50-01-F-R
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-15-D-03.50-01-F-R
Številka dela TCSD-15-D-03.50-01-F-R Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12684 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 30 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.292' (88.90mm, 3.50") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.292' (88.90mm, 3.50")
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket, Reversed Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-15-D-03.50-01
TCSD-15-D-03.50-01
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB