TCSD-15-S-02.02-01-N-P15
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-15-S-02.02-01-N-P15
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-15-S-02.02-01-N-P15
Številka dela TCSD-15-S-02.02-01-N-P15 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12152 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 30 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.168' (51.31mm, 2.02") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.168' (51.31mm, 2.02")