TCSD-17-D-04.48-01
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-17-D-04.48-01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-17-D-04.48-01
Številka dela TCSD-17-D-04.48-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9201 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 34 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.373' (113.79mm, 4.48") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.373' (113.79mm, 4.48")
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-17-D-04.48-01-N
TCSD-17-D-04.48-01-N
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB