TCSD-17-D-09.84-01-F-N
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-17-D-09.84-01-F-N
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-17-D-09.84-01-F-N
Številka dela TCSD-17-D-09.84-01-F-N Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10003 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 34 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.820' (250.00mm, 9.84") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.820' (250.00mm, 9.84")