TCSD-18-S-04.50-01-F-N
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-18-S-04.50-01-F-N
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-18-S-04.50-01-F-N
Številka dela TCSD-18-S-04.50-01-F-N Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18692 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 36 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.375' (114.30mm, 4.50") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 36 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.375' (114.30mm, 4.50")