TCSD-22-D-02.56-01-N-B01
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-22-D-02.56-01-N-B01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-22-D-02.56-01-N-B01
Številka dela TCSD-22-D-02.56-01-N-B01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5838 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 44 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.213' (65.00mm, 2.56") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 44 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.213' (65.00mm, 2.56")