TCSD-22-D-18.00-01-F-N-D04
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-22-D-18.00-01-F-N-D04
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-22-D-18.00-01-F-N-D04
Številka dela TCSD-22-D-18.00-01-F-N-D04 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4619 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 44 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 1.50' (457.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 44 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.50' (457.20mm)
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-22-D-18.00-01-D05
TCSD-22-D-18.00-01-D05
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 3752 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-22-D-18.00-01-F-N-D05
TCSD-22-D-18.00-01-F-N-D05
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 5258 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-22-D-18.00-01-F
TCSD-22-D-18.00-01-F
Opis: CABLE IDC 22POS 18"