TCSD-25-D-07.87-01-N
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-25-D-07.87-01-N
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-25-D-07.87-01-N
Številka dela TCSD-25-D-07.87-01-N Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5680 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 50 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.656' (200.00mm, 7.87") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.656' (200.00mm, 7.87")
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-25-D-07.88-01-F-N
TCSD-25-D-07.88-01-F-N
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 8046 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-25-D-07.87-01-F-N-RN1
TCSD-25-D-07.87-01-F-N-RN1
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 9109 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-25-D-07.87-01-N-RN1
TCSD-25-D-07.87-01-N-RN1