TFM-127-01-F-D-RA
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFM-127-01-F-D-RA
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050 X .050 MICRO STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFM-127-01-F-D-RA
Številka dela TFM-127-01-F-D-RA Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 X .050 MICRO STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15472 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 275VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Tiger Eye™ TFM Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 54 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.220" (5.60mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 54 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 2.9A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.075" (1.91mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.142" (3.61mm) Stik s fino debelino - post -